Rozpouštědlová lepidla beztoluenová


Alkaprén® 25 Plus je beztoluenové kontaktní lepidlo, které je určeno na lepení materiálů s nesavým povrchem (např. gumy na gumu, kovy, sklo, apod.). 

více informací


Alkaprén® 50 Plus je kaučukové beztoluenové kontaktní lepidlo, které je určeno na lepení savých materiálů s nesavými (např. guma - beton, kůže - guma, umakart - dřevo).

více informací


Alkaprén® 90 Plus je kaučukové beztoluenové kontaktní lepidlo, které je určeno na lepení materiálů se savým povrchem (textil, překližka, dřevo, beton, apod.).

více informací


Alkaprén® 140 Plus je kaučukové beztoluenové kontaktní lepidlo určené na lepení materiálů s velmi savými povrchy (např. jekor, plsť, dřevo, beton, apod.). 

více informací


Ředidlo alkaprén® ZAL je směs organických rozpouštědel se sníženým obsahem toluenu pod 0,5% hmot. Je určeno na ředění chloroprénových lepidel a současně zvyšuje jejich pronikání po podkladu a snižuje viskozitu. Je vhodné i k odstraňování čerstvého a ještě nezaschlého lepidla. 

více informací


Termoprén 99 ZAL je kontaktní beztoluénové rozpouštědlové lepidlo na bázi chloroprénového kaučuku, které je určeno k lepení materiálů s nesavým povrchem se zvýšenou tepelnou odolností spoje do 115 °C, krátkodobě i do 150 °C. 

více informací