Speciální lepidla


Profesionální krystalicky čiré rychleschnoucí lepidlo 1 - 10 min., na lepení plexiskla a profilů v reklamním, plastikářském, nábytkářském, automobilovém a elektrotechnickém průmyslu. Plexisklo (PMMA), tyče, roury, směrové tabule apod.

více informací


Profesionální rychlé konstrukční lepidlo na PVC profily (sváření za studena). Při výrobě oken pro lepení přídavných profilů jako odvodnění, komponenty žaluzií atd. V reklamě pro lepení písmen a pěnových desek. 

více informací


ALKAFEN SANITA je snadno použitelné lepidlo pro kvalitní spojování dílců z neměkčeného PVC - novoduru, např. sanitární rozvody, zápachové uzávěrky, okapy, střešní rozvody, kanalizační odpadní roury apod.

více informací


Alkaprén® na podlahy je kaučukové kontaktní lepidlo určené na lepení podlahových PVC krytin, linolea, gumových a textilních podlahovin, korku a PVC lišt na běžné podklady, např. beton, dřevo, podlahové stěrky. 

více informací


TOP-fix je chloroprénové kontaktní kaučukové lepidlo určené na lepení savých materiálů s nesavými v obuvnickém průmyslu. Může se použít i na lepení savých materiálů navzájem (např. kůže, textil) a nesavých (guma, obolit)

více informací


UNIFIX je speciální kontaktní lepidlo na bázi chloroprénového kaučuku, které je určeno na lepení materiálů (např. gumy, kůže, koženky, textilu) na beton, kov a dřevo. 

více informací


VUPROFIX je vulkanizující kaučukové lepidlo určené na opravu dopravníkových pásů a na protektorování plášťů pneumatik.

více informací