Disperzní lepidla


Dilekol na podlahové krytiny je bezrozpouštědlové disperzní lepidlo bílé až šedé barvy na bázi akrylátové disperze. Obsahuje látky na zvýšení lepivosti a speciální aditiva. Lepidlo je nehořlavé, netoxické a ekologicky nezávadné. Používá se na lepení podlahových krytin z PVC, koberců (vázaných, s pěnovým, plastovým nebo gumovým podkladem), obkladaček, dřeva, překližky a pěnových hmot (polystyrénu, polyuretanu, tepelné izolace POLYFOAM) na savé podklady.

více informací


Disperzní jednosložkové lepidlo ve formě koncentrátu na bázi vodního roztoku rozpustných derivátů celulózy s přídavkem vodní disperze a zvýšeným obsahem vysoce účinných konzervačních prostředků. Je vhodné k lepení různých papírových materiálů pro reklamní a informační účely na všechny typy reklamních tabulí pro vnější i vnitřní plochy. Vyznačuje se dobrou lepivostí k podkladu (překližka, dřevo, papír, karton, kov).

více informací


Zimní disperzní jednosložkové lepidlo ve formě koncentrátu na bázi vodního roztoku modifikovaných derivátů celulózy a biologicky vysoce účinných konzervačních prostředků. Je vhodné k lepení různých papírových materiálů pro reklamní a informační účely na všechny typy reklamních tabulí pro vnější i vnitřní plochy. Vyznačuje se dobrou lepivostí k podkladu (překližka, dřevo, papír, karton, kov). Je použitelné na lepení až do teploty -10 °C.

více informací